NUK E PRISNIM/ Oriola Marashi lë përfundimisht Shqipërinë – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Oriola Marashi lë përfundimisht Shqipërinë

NUK E PRISNIM/ Oriola Marashi lë përfundimisht Shqipërinë

Modelja, Oriola Marashi, është kthyer në një ndër personazhet më të njohur në vendin tonë e cila tërheq përherë vëmendjen me pamjen e saj. Siç dihet për një periudhë ajo iu dedikua muzikës dhe u bë pjesë e labelit të njohur OTR.

Mirëpo, pas një sherri me Noizyn, Oriola u rikthye përsëri në modeling dhe së fundmi është bërë pjesë e markës së njohur në botë ‘Guess’. Ajo ka dhënë një intervistë për ‘Panorama Plus’ ku ka zbuluar se shumë shpejt ka në plan të largohet nga vendi dhe të ndjek karrierën në Amerikë.

”Di të them vetëm se po punoj shumë sa i takon angazhimit tim në fushën e modës, do udhëtoj shumë për punë dhe synimi im janë Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ky është plani im për momentin derisa t’i gjej një shteg muzikës”., ka thënë ajo.