Njohu në rrjetet sociale bjonden e nxehtë, avokatit i ndodh “gjëma” kur shkon në shtëpinë e saj – AlpeGossip
Njohu në rrjetet sociale bjonden e nxehtë, avokatit i ndodh “gjëma” kur shkon në shtëpinë e saj

Njohu në rrjetet sociale bjonden e nxehtë, avokatit i ndodh “gjëma” kur shkon në shtëpinë e saj

Ndonjëherë njohjet në rrjetet sociale përfundojnë në mënyrën më të keqe të mundshme.
Një avokat njohu nëpërmjet rrjetit social “Tinder” një bjonde.

Pas bisedave të shumta online ai vendosi ta takonte në banesën e saj.

Ata nisën të përkëdheleshin brenda shtëpisë së vajzës dhe këtu është momenti kur gjërat fillojnë të ndërlikohen.

Vajza kishte qenë e lidhur me një djalë me ngjyrë i cili hyri në shtëpi dhe i kapi mat.

Ai ia zbrazi xhepat avokatit dhe e detyroi të bëjë pompa.

I dashuri i saj i kërkoi llogari duke i thënë:

“Ç’dreqin bën ti me të dashurën time?”.