PLAS SHERRI/ 15-vjeçarja që u bë e famshme se rrahu nënën sulmon reperen e famshme – AlpeGossip
PLAS SHERRI/ 15-vjeçarja që u bë e famshme se rrahu nënën sulmon reperen e famshme

PLAS SHERRI/ 15-vjeçarja që u bë e famshme se rrahu nënën sulmon reperen e famshme

hfaqja e madhe që prezantonte bashkëpunimin e Cardi B me Fashion Nova nuk u mbyll pa sherre.

Reperja e famshme më e vogël, Danielle Bregoli shkaktoi rrëmujën më të madhe duke i hedhur një gotë me pije rivales së saj, Iggy Azalea. Pas kësaj filloi të qeshte dhe i tha, “Je komplet e lagur, k***ë.”

Menjëherë pas incidentit, Iggy përdori Instagramin për të reaguar. “A do kem vetëm një gjysmë paruke për pjesën tjetër të natës. Dr.Phil u mërzit dhe mendoi se unë do zihesha me një fëmijë? Gjithsesi, festa ishte e bukur”, shkruajti reperja.

Danielle, e njohur si Bhabie është vetëm 15 vjeçe, ndërsa Iggy është 28 vjeçe. Sherri filloi pasi Iggy tha për reperen e vogël që askush nuk duhet ti shkojë nëpër koncerte.

Kështu Danielle vendosi ta sulmojë pasi nuk mund ta duronte këtë gjë. 15-vjeçarja u bë e famshme në një program televiziv ku e dërgoi e ëma për shkak të sjelljes së keqe dhe dhunës që i ushtronte çdo ditë.