Plasi dhe këtej! Bledi Mane thumbon Olti Currin: S’jam mësuar si ai të ha falas – AlpeGossip
Plasi dhe këtej! Bledi Mane thumbon Olti Currin: S’jam mësuar si ai të ha falas

Plasi dhe këtej! Bledi Mane thumbon Olti Currin: S’jam mësuar si ai të ha falas

Bledi Mane gjithmonë është konsideruar si një gazetar kontravers dhe shumë i drejtpërdrejtë.

Këtë herë ai ka qenë i ftuar në studion e emisionit “Rreze Dielli”.

Në fund të bisedës kur linja do të kalonte ne kuzhinën e zonjës Tefta, Bledi u shpreh se vetë nuk dinte të gatuante dhe të vetmen herë që kishte tentuar të gatuante ishte kur u përpoq të zinte një vezë që më pas e dogji.

Ai nuk mund të qëndronte pa bërë batuta dhe ftesës së Zonjës Tefta iu përgjigj se nuk ishte si blogeri i njohur Olti Curri, i cili është mësuar të hajë falas.