Flisni ju lartë e poshtë por Ronela ia thotë troç Zerkës në publik: ‘’I imi’’ (FOTO) – AlpeGossip
Flisni ju lartë e poshtë por Ronela ia thotë troç Zerkës në publik: ‘’I imi’’ (FOTO)

Flisni ju lartë e poshtë por Ronela ia thotë troç Zerkës në publik: ‘’I imi’’ (FOTO)

Ata gjithmonë e mohojnë në daljet televizive por publiku i klasifikon si të tillë dhe shprehen se i pëlqejnë vërtet dhe se u duken shumë mirë krah njëri-tjetrit. Në të shumtën e kohës shihen afër edhe kur nuk kanë koncert të përbashkët dyshja shihen sërish bashkë duke mbështetur njëri-tjetrin. Sic ndodhi edhe fundjavën që shkoi, ku Zerka u pa në koncertin e Hajatit teksa ajo performonte.

Mesa duket Ronela nuk e ka problem ta thotë troç se Zerka është i saji. Nëpërmjet një komenti te posti i fundit i Young ajo bën këtë koment, por nuk dihet nëse ka qenë në mënyrë shoqërore apo vetëm i saji si mashkull. Edhe pse nënkuptohet se nuk është shumë shoqërore por më mirë këtë gjykoheni ju!