NJË MILION EURO PËR TË LËNË MUZIKËN? Këngëtari shqiptar habit me përgjigjen – AlpeGossip
NJË MILION EURO PËR TË LËNË MUZIKËN? Këngëtari shqiptar habit me përgjigjen

NJË MILION EURO PËR TË LËNË MUZIKËN? Këngëtari shqiptar habit me përgjigjen

Ai është një prej artistëve shqiptar që punoi shumë për të arritur sukses dhe tani është në kulmin e karrierës. I ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në Ora News, ai ka zbuluar se çfarë do bënte nëse do i ofronin 1 milionë euro për të lënë muzikën.

Ardit Çuni: Është tunduese. Mendoj që po.

Rudina Dembacaj: Po çfarë do bëje?

Ardit Çuni: Do hapja ndonjë organizim dasmash.