Rikthehet furishëm Argjentina Ramosaj/ Tregon pjesë nga klipi i ri (FOTO) – AlpeGossip
Rikthehet furishëm Argjentina Ramosaj/ Tregon pjesë nga klipi i ri (FOTO)

Rikthehet furishëm Argjentina Ramosaj/ Tregon pjesë nga klipi i ri (FOTO)

Pas një pauze të shkurtër, Argjentina Ramosaj është rikthyer në skenën muzikore. Ajo brenda pak kohësh ka sjellë dy projekte muzikore, të dyja bashkëpunime të cilat kanë rezultuar tejet të suksesshme.

Por këngëtarja nuk po ka të ndalur, ajo shumë shpejt do të vije edhe me një tjetër projekt. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes disa imazheve në rrjetin social Instagram. Fotografi të cilat janë shkreprur gjatë realizimit të videoklipit.

Megjithatë ende nuk dihet se kur do të lansohet projekti dhe se çfarë zhanri i takon.