“DEDIKIME ROMANTIKE”/ Kur vipa-t u shprehin ndjenjat partneres: Nga Getoari tek…(FOTO) – AlpeGossip
“DEDIKIME ROMANTIKE”/ Kur vipa-t u shprehin ndjenjat partneres: Nga Getoari tek…(FOTO)

“DEDIKIME ROMANTIKE”/ Kur vipa-t u shprehin ndjenjat partneres: Nga Getoari tek…(FOTO)

Jemi mësuar të shohim femrat e showbizit të shprehin dashurinë për partnerët e tyre në rrjetet sociale por nëse iu ka shpëtuar edhe meshkujt bëjnë të njëjtë gjë.

Duke pozuar krah bashkëshortes dhe duke u dedikuar disa fjalë të ëmbla ose “nofka” që i përkëdhelin.

Ne kemi përzgjedhur disa nga vipa-t më të pëlqyer tq ekranit shqiptar ku kanë dalë nga vetja dhe u kanë  bërë dedikime romantike.

Alban Skënderaj

Bes Kallaku

 Gjiko

Getoar Selimi

/AlpeNews.al