Pasi i mori Florin dhe e kunjos në rrjete sociale, Liberta Spahiu sapo i “rrëmbeu” dhe dikë tjetër Elvanës… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi i mori Florin dhe e kunjos në rrjete sociale, Liberta Spahiu sapo i “rrëmbeu” dhe dikë tjetër Elvanës… (FOTO)

Pasi i mori Florin dhe e kunjos në rrjete sociale, Liberta Spahiu sapo i “rrëmbeu” dhe dikë tjetër Elvanës… (FOTO)

Shpesh herë në median online është përfolur për ‘trekëndëshin’, Elvana Gjata, Flori Mumajesi dhe Liberta Spahiu. Herë herë lexojmë se moderatorja e thumbon këngëtaren shqiptare me postimet e saj.

Mirëpo përveç kantautori shqiptar, Flori Mumajesit është edhe një person tjetër që vajzat e kanë mjaft të dashur dhe të afërt. Bëhet fjalë për stilistin Valdrin Sahitin. Ai është një ndër miqtë më të ngushtë të Elvana Gjatës dhe dashurinë për njëri-tjetrin ata e shprehin shpesh herë nëpërmjet rrjeteve sociale. Mirëpo edhe Liberta gëzon po të njëjtën miqësi me Valdrini dhe në shumë dalje të sajat televizive është ai stilisti i saj. Por të jetë Flori arsyeja e vetme se vajzat nuk flasin? Kjo nuk dihet.