Pasi zbuloi marrëdhënien me Valbonën, Trimi dhe Valbona Selimllari zihen në mes të lokalit (FOTO) – AlpeGossip
Pasi zbuloi marrëdhënien me Valbonën, Trimi dhe Valbona Selimllari zihen në mes të lokalit (FOTO)

Pasi zbuloi marrëdhënien me Valbonën, Trimi dhe Valbona Selimllari zihen në mes të lokalit (FOTO)

Ditën e djeshme në media u komentua gjatë deklarata e reperit të njohur Trim Jetullahut, i cili në një intervistë për ‘Mirage’ zbuloi diçka më shumë për shoqërinë e tij të veçantë me Valbona Selimllarin. Ai u shpreh se e do shumë atë dhe sa herë që takohen ajo e bën të ndihet më mirë.
“Valbona është shpirt shumë i pastër edhe një njëri shumë pozitiv, sado që ndihem keq kur takohem me Valbonën të jep këshilla, të jep pozitivistet energji. E kam shumë mikesh, e dua shumë, shumë, shumë”, tregoi Trimi.

Mirëpo së fundmi ata janë kapur duke pirë kafe në një lokal. Në disa foto të siguruara nga ‘Story.al’ Valbona dhe Trimi shihen duke u zënë me njëri-tjetrin. Ata kanë debatuar për faturat e kafes dhe meqë nuk kanë rënë dakord, secili ka paguar të vetat.