Të kapur dorë për dore, Fjolla Morina publikon FOTON e ëmbël me partnerin – AlpeGossip
Të kapur dorë për dore, Fjolla Morina publikon FOTON e ëmbël me partnerin

Të kapur dorë për dore, Fjolla Morina publikon FOTON e ëmbël me partnerin

Këngëtarja Fjolla Morina është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar, e cila numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe postimet e saj nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar.

Herë pas here këngëtarja ekspozon format bombastike, duke tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithëve, mirëpo së fundmi vëmendjen e ka marrë një tjetër postim në profilin e saj.

Fjolla ka publikuar në Instastory një foto të ëmbël me partnerin, të cilit ka preferuar t’ja fshehë fytyrën. Ata kanë kapur duart me njëri-tjetrin dhe këngëtarja e ka uruar atë për ditëlindje.
“Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar Fjolla, duke vendosur edhe një zemër të kuqe në postim.