E zuri lemza gjatë lajmeve, reagon Drini Zeqo:Ajo që ndodhi ishte një nga… (FOTO / VIDEO) – AlpeGossip
E zuri lemza gjatë lajmeve, reagon Drini Zeqo:Ajo që ndodhi ishte një nga… (FOTO / VIDEO)

E zuri lemza gjatë lajmeve, reagon Drini Zeqo:Ajo që ndodhi ishte një nga… (FOTO / VIDEO)

E rrallë, por epike!

Në transmetimet “LIVE” sigurisht që ndodhin edhe momente të sikletshme, të cilat nuk parashikohen në skenar. Një gjë e tillë i ka ndodhur sot në mbrëmje edhe spikerit Drini Zeqo teksa ishte duke moderuar edicionin qendror të lajmeve në Tv Klan.

Gjatë transmetimit Drinin e ka zënë lemza dhe e ka shoqëruar gjatë gjithë edicionit, por pavarësisht këtij momenti të sikletshëm, ai nuk e ka ndërprerë transmetimin.

Menjëherë pas këtij incidenti ka ardhur reagimi i Drini Zeqos, i cili shkroi se lemza është makthi i të gjithë prezantuesve dhe sot e vizitoi në lajme, por theksoi se është njerëzore.