U tha lart e poshtë se ishte në një lidhje me Noizyn! Rike Roçi tregon të vërtetën (FOTO) – AlpeGossip
U tha lart e poshtë se ishte në një lidhje me Noizyn! Rike Roçi tregon të vërtetën (FOTO)

U tha lart e poshtë se ishte në një lidhje me Noizyn! Rike Roçi tregon të vërtetën (FOTO)

Rike Roçi, ish-banorja e Big Brother, padyshim është një ndër femrat shqiptare më seksi, asetet e saj të bëjnë të fantazosh, gjoksi dhe të pasmet e saj shpesh herë janë bërë “objekt” bisede sidomos kur ajo poston foto “hot” në rrjetet sociale.

Dikur u fol lart e poshtë se ajo ishte në një lidhje me reperin më të famshëm shqiptarë, Noizyn. Por mesa duket kjo nuk është e vërtetë. Ajo me anë të një postimi në “Instagram” para disa ditësh ka treguar se është mjaft e dashuruar.

Në 14 shkurt, pikërisht në ditën e të dashuruarve ajo ka hedhur një foto krahas të cilës shkruan “dashuri” , ku me anë të dorës së saj dhe të partnerit ajo ka krijuar një zemër duke reflektuar shumë pozitivitet.

Sipas thashethemeve, Rikja është në një lidhje me një pasanik. Gjithsesi i urojmë suksese.