“HAJDUTE E TOP CHANNEL”/ Ish banori i “Big Borther” ofendon Arbana Osmanin – AlpeGossip
“HAJDUTE E TOP  CHANNEL”/  Ish banori i “Big Borther” ofendon Arbana Osmanin

“HAJDUTE E TOP CHANNEL”/ Ish banori i “Big Borther” ofendon Arbana Osmanin

Ish-banori i “Big Brother”, Klodian Çelaj është kthyer në kryefjalën e mediave mbrëmjen e sotme pas një komenti ofendues për moderatoren Arbana Osmani.
“Kjo mashtruesja,hajdutja e Top Channel”, ka komentuar Klodi në faqen e “Top Channel”.

Mesa duket Klodit nuk i ka dalë akoma inati me Arbanën. “Prive” raporton se moderatorja në vitin 2012 ka deklaruar se Klodi është personi më antipatik për të ndër edicionit e “Big Brother”.

“Kjo vajzë është mësuar t’i shfyrtëzojë njerëzit. Erdhi, më kërkoi sapo dola nga Bigu në Top Albania Radio dhe për tre muaj nuk më pagoi”, ka qenë një tjetër deklaratë nga Klodi për Arbanën.