NRYSHIM DRASTIK/ Albërie Hadërgjonaj nuk keni për ta njohur me këtë pamje (FOTO) – AlpeGossip
NRYSHIM DRASTIK/ Albërie Hadërgjonaj nuk keni për ta njohur me këtë pamje (FOTO)

NRYSHIM DRASTIK/ Albërie Hadërgjonaj nuk keni për ta njohur me këtë pamje (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërie Hadërgjonaj është padyshim një ndër personazhet më të komentuar në media, jeta e së cilës merr vëmendjen e të gjithëve.

Albëria është mjaft e mbajtur dhe gjithmonë është konsideruar si një ndër femrat më të bukura shqiptare. Së fundmi ajo ka habitur fansat teksa ka hequr dorë nga flokët brun dhe ka ndryshuar rrënjësisht.

Albëria i ka lyer flokët e saj ngjyrë të kuqe, një ndryshim që e tregon shumë të re këngëtaren dhe që është pritur mjaft  mirë nga fansat e saj.