KOKË E KËMBË E DASHURUAR/ Olta Gixhari pranon publikisht lidhjen (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
KOKË E KËMBË E DASHURUAR/ Olta Gixhari pranon publikisht lidhjen (FOTO+VIDEO)

KOKË E KËMBË E DASHURUAR/ Olta Gixhari pranon publikisht lidhjen (FOTO+VIDEO)

Aktorja shumë e njohur shqiptare, Olta Gixhari prej kohësh ka qëndruar larg vëmendjes së mediave dhe daljet e saj në intervista kanë qenë të pakta. Siç duket aktorja po shijon privatësinë e saj dhe së fundmi nëpërmjet një videoje ka treguar se është me pushime.

Olta ka publikuar një video ku shihet duke kërcyer në plazh e veshur me rroba banjo ndërkohë që ka zbuluar për të gjithë se videon ja ka bërë i dashuri, duke treguar kështu se nuk është më beqare.


“E bërë nga dashuria ime”, ka shkruar Olta përmbi videon ku shihe mjaft e lumtur duke shijuar pushimet me njeriun e saj të zemrës.