“PSE JE GJITHMON VETËM SI QENI?”/ Nga Lori Hoxha tek Roza Lati, si vihen në “siklet” VIP-et nga fansat (FOTO) – AlpeGossip
“PSE JE GJITHMON VETËM SI QENI?”/ Nga Lori Hoxha tek Roza Lati, si vihen në “siklet” VIP-et nga fansat (FOTO)

“PSE JE GJITHMON VETËM SI QENI?”/ Nga Lori Hoxha tek Roza Lati, si vihen në “siklet” VIP-et nga fansat (FOTO)

Komentet negative apo të sikletshme ndaj fansave janë të përditshme dhe AlpeNews.al ju njeh gjithnjë me ato më pikantet.

Këtë herë këto komente u janë drejtuar personazheve të ndryshme të showbizit por megjithatë vipat mbeten shumë “vigjilentë” në kapjen e detajeve apo në historitë e shkuara të jetës së vipave duke i ngacmuar apo vënë në siklet ato.

Nga Anxhelina Hadërgjonaj e deri tek Roza LAti me Baby Gee, njihuni me komentet pikante të ditës:

Modelja e njohur Anxhelina Hadërgjonaj është përfolur dikur për lidhjen me Fatmir Hysenbelliun e njëri prej fansave ngacmon në lidhje me këtë fakt:

View this post on Instagram

Mira que quiero ser buena No lo ves?

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

 

E ftuar në emisonin “Why Not” këtë puntatë ishte Baby Gee dhe një sekuencë të kësaj puntate Roza Lati e ka ndarë me ndjekësit në Instagram. Njëri prej fansave i shkruan se ky emision duhet të jetë për njerëzit mbi 18 vjeç:

Blogerja e njhur publikoi një foto në restorant e njëri prej fansave i shkruan se pse gjtihnjë shfaqet vetëm nëpër foto:

/AlpeNews.al