S’U PËRMBAJT/ Moderatori shqiptar puth në mes të emisionit Arjola Shehun – AlpeGossip
S’U PËRMBAJT/ Moderatori shqiptar puth në mes të emisionit Arjola Shehun

S’U PËRMBAJT/ Moderatori shqiptar puth në mes të emisionit Arjola Shehun

Të ftuar ditën e sotme në emisionin “Vizioni i pasdites” me Evi Reçin do të jenë dy moderatorët e njohur Kelvi Kadilli dhe Arjola Shehu.

Në profilin e tij në Instagram, Kelvi ka publikuar një fragment nga emisioni, ku shfaqet duke puthur Arjola Shehun.

Moderatorja i bën me shenjë teksa qesh, ndërsa Kelvi i afrohet menjëherë ta puthë në faqe.
“Sonte sytë zemra”, shkruan Kelvi krahas videos promo të emisionit.