E PYESIN PËR “DHËNDRIN”/ Babai i Olta Bokës i vë kusht të dashurit të vajzës – AlpeGossip
E PYESIN PËR “DHËNDRIN”/ Babai i Olta Bokës i vë kusht të dashurit të vajzës

E PYESIN PËR “DHËNDRIN”/ Babai i Olta Bokës i vë kusht të dashurit të vajzës

Olta Boka është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe po ashtu edhe babai i saj, Reshit Boka nga i cili Olta ka trashëguar talentin në muzikë.

Reshit Boka ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree” ku gjatë bisedës iu drejtua pyetja nëse e do dhëndrin tironc apo “jabanxhi”.

“Unë do doja të zgjidhnin njeriun e duhur për të kaluar jetën!”, u përgjigj Reshit Boka.