Pasi Fero thot se do të ndroj profesion, shikoni si e tall Xum Allushi: Bëhu... (FOTO) - AlpeGossip
Pasi Fero thot se do të ndroj profesion, shikoni si e tall Xum Allushi: Bëhu… (FOTO)

Pasi Fero thot se do të ndroj profesion, shikoni si e tall Xum Allushi: Bëhu… (FOTO)

Fero është një nga reperët më IN të momentit. Edhe pse shumë e shajnë, shumë të tjerë e mbështesin si dhe i japin shumë klikime në YouTube e komente në rrjetet sociale. Ai ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes që nga publikimi i këngës “A po din qysh” dhe “Gang Gang” për të cilën u bë shumë bujë.

Mirëpo së fundmi në media është aluduar se ai ka nisur një “luftë” me Noizyn, të cilit i ka bërë dhe një diss me këngën “Veni 1”.

Por Fero njihet edhe për deklaratat e tij gazmore, e një të tillë ka bërë teksa ndodhej në Gjermani. Ai është shfaqur pranë një stadiumi dhe thotë që po e thërrasin për të luajtur futboll. Fero shprehet me shaka se do ndërrojë profesion pasi i është bërë bajat futbolli dhe në këtë video ka marrë shumë komente nga fansat.

Spo di qka me bo tjeter najsen mu ka bo bajat hip hopi ?

Një koment ka lënë edhe i mirënjohuri Xum Allushi i cili i ka sugjeruar të bëhet bahçevan. Pse t’i ketë thënë këtë vallë?