UA THA SE NUK DILTE NË SKENË PREJ PESHËS/ Reagon Fifi: Normal që është... - AlpeGossip
UA THA SE NUK DILTE NË SKENË PREJ PESHËS/ Reagon Fifi: Normal që është…

UA THA SE NUK DILTE NË SKENË PREJ PESHËS/ Reagon Fifi: Normal që është…

Fifi konkurron këtë vit në “Kënga Magjike” me këngën “Psikopatja jote” që vjen në bashkëpunim me Mc Kresha. Kënga është pëlqyer shumë dhe është pretendente për fituese.

Mirëpo ditën e djeshme u përhap me shpejtësi një lajm sipas të cilit Fifi nuk ndihet e denjë për skenën e “Kënga Magjike” për shkak të peshës.

Pas këtij lajmi që pushtoi mediat Fifi ka reaguar për herë të parë duke thënë se kjo nuk është e vërtet.

“Normal qe eshte rren, kurre nuk e kam thene. Te me vinte turp prej kilogrameve isha dobesuar. Kurre s’kam dhene deklarate te tille”, është shprehur Fifi për “intv.al”.