“GJËJA E FUNDIT QË…”/ Aktorja e njohur shqiptare: Nuk kam dashur asnjëherë të martohem – AlpeGossip
“GJËJA E FUNDIT QË…”/ Aktorja e njohur shqiptare: Nuk kam dashur asnjëherë të martohem

“GJËJA E FUNDIT QË…”/ Aktorja e njohur shqiptare: Nuk kam dashur asnjëherë të martohem

Aktorja Olta Daku ka thënë se martesa nuk ka qenë ndonjëherë në planet e saj.

“Me thënë të drejtën nuk kam dashur asnjëherë të martohem. As edhe një herë!

Domethënë s`e di, është gjëja e fundit që mund të dëshiroj.

Mund të ndodhë, por në këtë moment jo. Prej shumë kohësh nuk dua”, tha aktorja për Tirana Post.

Nga ana tjetër, nuk e mohon se do të donte të bëhej nënë. Por ama jo nënë e vetme.

“Nëqoftëse do e doja dikë, patjetër. Mendoj që të rritësh një fëmijë vetëm është shumë e vështirë dhe më tremb kjo gjë”, u shpreh Olta.