DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Çiljeta gjen sozinë e saj dhe këtë video nuk duhet ta humbisni (FOTO) – AlpeGossip
DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Çiljeta gjen sozinë e saj dhe këtë video nuk duhet ta humbisni (FOTO)

DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Çiljeta gjen sozinë e saj dhe këtë video nuk duhet ta humbisni (FOTO)

Çiljeta Xhilaga është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këngët e saj kthehen shumë shpejt në hite dhe dëgjohen nga të gjithë. Mirëpo, përveç të mëdhenjve siç duket këngëtarja ka dhe disa adhurues të vegjël, të cilët mundohen ta imitojnë.
Së fundmi, Çiljeta ka publikuar një video në profilin e saj në ‘Instagram’, ku shihet një vajzë e vogël e cila ngjason shumë me të. Ajo ka veshur taka, ka kapur flokët si këngëtarja dhe shpërndan puthje për të gjithë.

“Kush je ti mi?”, e pyesin vogëlushen, ndërkohë që ajo thotë ‘Ciljeta’ dhe më pas i fal një puthje.