“FALEMINDERIT PËR RESPEKTIN”/ Aurela merr një super dhuratë nga kryeministri Edi Rama (FOTO) – AlpeGossip
“FALEMINDERIT PËR RESPEKTIN”/ Aurela merr një super dhuratë nga kryeministri Edi Rama (FOTO)

“FALEMINDERIT PËR RESPEKTIN”/ Aurela merr një super dhuratë nga kryeministri Edi Rama (FOTO)

Aurela Gaçe është një prej artisteve më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo katër ditë më parë festoi ditëlindjen dhe ishin të shumtë ata që e uruan.

Krahas urimeve, këngëtarja pranoi edhe dhurata për këtë datë të veçantë, e një prej tyre e ndau me ndjekësit në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për dhuratën që mori nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e që është një shishe verë.

“Dhurate per ditelindjen nga kryeministri i vendit @ediramaal .
Faleminderit per respektin 😊”, ka shkruar Aurela pranë postimit.