Këto tre trende veshjesh “ulërasin” se erdhi stina e vjeshtës (FOTO) – AlpeGossip
Këto tre  trende veshjesh “ulërasin” se erdhi stina e vjeshtës (FOTO)

Këto tre trende veshjesh “ulërasin” se erdhi stina e vjeshtës (FOTO)

Duhet të nisni menjëherë të ndërtoni garderobën e vjeshtës, pasi na besoni, nuk ka më kohë! Edhe përse temperaturat nuk janë ulur ende, vajzat e famshme të “Instagram-it” po na ushqejnë me trended më të reja që do të shohim brenda pak javësh. Sipas “Who What Wear”, këtë sezon nuk do të largohet aspak printi i gjarpërit, në jumpsuit, fustane apo funde. Ndërsa ngjyra që do të përqafohet më së shumti, është ajo kafe! Dhe këto veshje do të kombinohen me sandalet me rripa,në ditët që do të bekohemi nga dielli, sigurisht.

1. Printi me gjarpër

2. Veshjet në ngjyrën kafe

 

3. Sandalet me rripa