POSTON FOTON NGA PUSHIMET/ Marina Vjollca shfaqet MAHNITËSE në det – AlpeGossip
POSTON FOTON NGA PUSHIMET/ Marina Vjollca shfaqet MAHNITËSE në det

POSTON FOTON NGA PUSHIMET/ Marina Vjollca shfaqet MAHNITËSE në det

Marina Vjollca pas martesës me Getoarin është tërhequr nga ekrani  dhe nga daljet publike.

Moderatorja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale  duke ndarë me ndjekësit foto të ndryshme nga e përditshmja e saj.

Para disa minutash Marina ka publikuar një foto nga pushimet, moderatorja shfaqet e bukur duke shijuar detin dhe rrezet e diellit.

Me sa duket vitet nuk kalojnë p♪7r Marinën,ajo mbetet po aq e bukur si në daljen e parë televizive.