PROJEKTI I RI/ Getinjo prezantoi të dashurën dhe askush nuk e kuptoi (VIDEO) – AlpeGossip
PROJEKTI I RI/ Getinjo prezantoi të dashurën dhe askush nuk e kuptoi (VIDEO)

PROJEKTI I RI/ Getinjo prezantoi të dashurën dhe askush nuk e kuptoi (VIDEO)

Vëllezërit e famshëm, Getinjo dhe Mozzik janë rikthyer fuqishëm në treg me projektin më të ri “Para Siempre”.

Pas largimit nga grupi ‘On Records’, ata bënë pak pushim dhe hapën grupin e tyre 2EuroGang. Ata po bëjnë sërish hite dhe nuk kanë ndërmend të ndalen.

Në klip marrin pjesë dy vajza. Njëra është Loredana Zefi, këngëtare dhe njëkohësisht partnere e Mozzikut. Pranë saj, e ulur në një makinë luksoze shfaqet dhe një vajzë tjetër.

Nuk dihet nëse ajo është figurante në këtë projekt apo është një person i vecantë për jetën e Getinjos.