KORONAVIRUSI/ Françeska Jaçe del nga karantina dhe djeg rrjetin me FOTO e nxehta – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Françeska Jaçe del nga karantina dhe djeg rrjetin me FOTO e nxehta

KORONAVIRUSI/ Françeska Jaçe del nga karantina dhe djeg rrjetin me FOTO e nxehta

Françeska Jaçe prej disa ditësh ka qendruar e vetëkarantinuar në shtëpinë e saj, duke zbatuar kështu një nga masat e vendosura nga qeveria për parandalimin e përhapjes së Koronavirusit.

Megjithatë së fundmi Françeska përmes një fotoje të postuar në Instagram ka treguar se ka dalë nga karantina për të shijuar pak momente në natyrë.

“Liri e kufizuar”, ka shkruar modelja krah kësaj fotoje ku shfaqet me reçipeta teksa komplimentat nuk kanë munguar.