Historia erotike: Seksi me mamanë e të dashurës më tërbon, ja si nisi aventura jonë – AlpeGossip
Historia erotike: Seksi me mamanë e të dashurës më tërbon, ja si nisi aventura jonë

Historia erotike: Seksi me mamanë e të dashurës më tërbon, ja si nisi aventura jonë

Një 24-vjeçar ka kërkuar ndihmën e psikologes në ‘The Sun’ për shkak se kryen marrëdhënie seksuale me mamanë e të dashurës së tij.

Letra e djalit:

Jam 24 vjeç dhe kam filluar të bëj seks me mamanë e të dashurës sime. Jam i lidhur me të dashurën prej 1 vite. Ajo është 20 vjeç dhe jeton me mamanë e saj.

E dashura ime del shpesh me shoqërinë e saj dhe pi shumë alkool. Disa javë më parë doli me miqtë dhe piu deri sa u deh. Një nga shokët e mi e panë dhe më dërguan SMS. E mora në telefon dhe më tha se do të shkonte në shtëpi me taksi. Kështu që unë shkova tek nëna e saj për ta pritur.

Më pas ajo më telefonoi dhe më tha që do të qëndronte tek shtëpia e një mikut të saj. U tërbova. Mamaja e saj më pyeti se çfarë kishte ndodhur dhe i tregova. Ajo më hodhi dorën në qafë, por më pas më puthi. Pastaj filloi të më hiqte pantallonat dhe këmishën. Unë i hoqa fustanin dhe bëmë seks të tërbuar në dhomën e saj të gjumit. Unë e dija që kishte kohë pa kryer marrëdhënie, pasi burri i saj ishte larguar disa vite më parë.

Tani po bëjmë seks rregullisht, ndonjëherë në dhomën e pasme të dyqanit ku punojnë. Më tërheq shumë dashnorja ime, por e dua edhe të dashurën time. Mamaja e saj tani më kërkon që t’i jap fund lidhjes që kam. Gjithmonë shkoj në punë me mendimin që t’i them mamasë së të dashurës që kjo gjë nuk funksionon, por përfundoj duke bërë seks me të përsëri.