MË NË FUND DIMËR/ Ja cilët janë VIP-at shqiptarë që shijuan dëborën e parë (FOTOT) – AlpeGossip
MË NË FUND DIMËR/ Ja cilët janë VIP-at shqiptarë që shijuan dëborën e parë (FOTOT)

MË NË FUND DIMËR/ Ja cilët janë VIP-at shqiptarë që shijuan dëborën e parë (FOTOT)

Tashmë zyrtarisht në stinë e dimrit dhe dëbora e parë sapo ka filluar të bjerë në disa zona malore.

Disa prej VIP-ave shqiptarë nuk i rezistuan dhe shkuan për t’u argëtuar në këto zona dhe direkt në rrjetet sociale postuan fotot ku mbrapa shihet dhe petku i së bardhës.

Por disa prej tyre kanë zgjedhur që “lokacionin” të mos na i tregojnë e ta mbajne te fshehtë.

Nëse dhe ju keni nevojë të shihni bardhësinë e dëborës së këtij viti Alpegossip.al ju sjell disa nga fotot e VIP-ave në dëborë dhe ju lë të shijoni mrekullinë e saj dhe pse jo të shkoni dhe t’i vizitoni këto vende.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.