RONELA HARRON ZERKËN/ Bëhet bashkë me reperin e njohur shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
RONELA HARRON ZERKËN/ Bëhet bashkë me reperin e njohur shqiptar (FOTO)

RONELA HARRON ZERKËN/ Bëhet bashkë me reperin e njohur shqiptar (FOTO)

Pas këngës “Pa dashni”, që u pëlqye shumë nga publiku dhe dëgjohet kudo, Ronela Hajati po përgatit hitin e rradhës i cili do vijë në bashkëpunim. Nëse mendonit se ky bashkëpunim do jetë me Zerkën e keni gabim, pasi Ronela këtë herë është bërë bashkë me reperin Don Phenom.

“Prive” bën të ditur se Don Phenom ka realizuar këngën dhe klipin e ri me Ronelën e që pritet të jetë hit për ditët e verës.

Më shumë detaje reperi do t’i zbulojë në emisionin “N’drrimi i natës” në Klan Kosova.

Tani pritet me padurim që ky projekt të publikohet pasi pas këtij lajmi fansat me siguri janë bërë shumë kuriozë.