TË MËRZITUR DHE KOKËULUR/ Mozzik dhe Loredana kapen “mat” në aeroport (FOTO) – AlpeGossip
TË MËRZITUR DHE KOKËULUR/ Mozzik dhe Loredana kapen “mat” në aeroport (FOTO)

TË MËRZITUR DHE KOKËULUR/ Mozzik dhe Loredana kapen “mat” në aeroport (FOTO)

Loredana Zefi ka qenë kryefjala e mediave shqiptare e të huaja këto ditë pasi dyshohet se i ka vje.dhur një çifti zviceran 700 mijë franga. Loredana u arresstua dy ditë më parë dhe u la e lirë pas disa orëve.

“Ballkani.info” bën të ditur se sot Loredana e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Mozzik do të kthehen në Kosovë. Çifti janë fotografuar në aeroportin e Bazelit ku shfaqen të mërzitur e kokëulur.

Loredana shihet e veshur me të zeza dhe me një kapele në kokë.

Loredana dhe Mozzik nuk kanë folur ende në media lidhur me rastin. Çifti kanë bllokuar edhe komentet në Instagram për t’ju shmangur pyetjeve të fansave.