HOROSKOPI DHE VIP-AT/ MOS U HABISNI! Tayna nuk e çan kokën fare sepse është një shigjetare tipike (FOTO) - AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ MOS U HABISNI! Tayna nuk e çan kokën fare sepse është një shigjetare tipike (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ MOS U HABISNI! Tayna nuk e çan kokën fare sepse është një shigjetare tipike (FOTO)

Tayna është një prej repereve shqiptare më të komentuara të momentit. Ajo në një kohë shumë të shkurtër arriti të bëhet pjesë e tregut muzikor shqiptar.

Këngët e saj tashmë janë kthyer në hite dhe dëgjohen në çdo club. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale. Dhe ndan shpesh me ndjekësit e saj foto e video të ndryshme. Mirëpo duke qenë se Tayna është personazhi më i ri i showbizit  jo të gjithë e din se ajo i përket shenjës së “shigjetarit” dhe këto janë karakteristikat tipike të reperes.

Këto femra janë te sinqerta, te drejtpërdrejta, te dashura dhe nuk bëjnë lajka. Lirinë e adhurojnë dhe janë gjithmonë gati për udhëtime. Tayna jo vetëm që adhuron udhqtimet por edhe  në daljet publike ajo dallohet si një personazh që flet “troç” dhe shumë drejtë.

View this post on Instagram

“Xing me Ermalin” tani ne youtube

A post shared by Tayna (@tayna) on

Ne disa momente femrat e shenjës se shigjetarit mund te bëhen impulsive dhe te paduruara, e nga ana tjetër nuk i tregojnë pikat e tyre te dobëta dhe ato te fortat. Tayna është ndër personat tipit të shigjetarit e cila deri më sot e ka mbajtur të fshehte jetën private dhe diss-et e saj virtuale na kanë bindur për tipin impulsiv të reperes.

View this post on Instagram

🔜

A post shared by Tayna (@tayna) on

Nëse do ta përshkruanim me tre fjale Taynën si një shigjetare të denjë do të ishin këto:Spontaniteti, krenaria dhe të qenit e hapur me te gjithë.

View this post on Instagram

Po ku mos me kesh hajt😇

A post shared by Tayna (@tayna) on

AlpeNews.al