Më në fund/ Xhemi Shehu na prezantoi me bashkëshortin e saj (FOTO) – AlpeGossip
Më në fund/ Xhemi Shehu na prezantoi me bashkëshortin e saj (FOTO)

Më në fund/ Xhemi Shehu na prezantoi me bashkëshortin e saj (FOTO)

Burrin e Xhemit e kemi parë ca vite më parë nëpër foto paparacësh, po Xhemi me dorën e saj s`ka postuar kurrë një foto me të dhe mbase e bëri tani.

Pas një feste që kishte dje e që siç duket jashtë Shqipërisë, postoi një foto me një djalë që duket pak në profil e që mban syze dielli.

Vështirë ta themi me siguri që është i shoqi, ama edhe ndonjë kushëri në qoftë, sërish mbetet e pazakontë për Xhemin që postimet me njerëz të tjerë, veç kolegëve të punës i ka thuajse të munguara.

Për më shumë shikoni foton e mëposhtme