DUKEN MË TË LUMTUR SE KURRË/ Vera Grabocka poston “foton e ëmbël” krah Timo Fllokos – AlpeGossip
DUKEN MË TË LUMTUR SE KURRË/ Vera Grabocka poston “foton e ëmbël” krah Timo Fllokos

DUKEN MË TË LUMTUR SE KURRË/ Vera Grabocka poston “foton e ëmbël” krah Timo Fllokos

Pavarësisht se kanë shumë vite të lidhur Timo Flloko dhe Vera Grabocka janë akoma shumë të lidhur me njëri tjetrin dhe duhen si ditën e parë.

Timo është një nga figurat më të shquara të kinematografisë shqiptare ndërsa Vera një nga regjisoret dhe producentet më të sukseshme në vend.

Edhe pse kohë më parë nuk kanë qenë aktivë në rrjetet sociale duket se gjërat kanë ndryshuar. Tani Vera poston shpesh foto nga e përditshmja e saj edhe publikon momentet e lumutra me bashkëshortin.

Të qeshur duke pozuar krah njëri tjetrit,fotoja që kanë hedhur këtë herë ka bërë për vete shumë nga fansat e tyre.