Me akullore në dorë! Ja poza për të cilën Luana u PENDUA dhe e FSHIU DIREKT nga rrjetet sociale (FOTO) – AlpeGossip
Me akullore në dorë! Ja poza për të cilën Luana u PENDUA dhe e FSHIU DIREKT nga rrjetet sociale (FOTO)

Me akullore në dorë! Ja poza për të cilën Luana u PENDUA dhe e FSHIU DIREKT nga rrjetet sociale (FOTO)

Luana Vjollca është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në profilin e Instagram, ku ndan shpesh me fansat foto e video provokuese që nuk kalojnë pa marrë qindra like e komente.

Disa minuta më parë, Luana ndau me ndjekësit një foto të nxehtë, ku ekspozonte gjoksin teksa mbante një akullore në dorë.

Mirëpo, nuk dihet arsyeja që e bëri Luanën të pendohej dhe ta fshinte foton e publikuar pak minuta më vonë.