JONIDA MALIQI NDRYSHON PAMJE/ Ja si duket këngëtarja e njohur… (FOTO) – AlpeGossip
JONIDA MALIQI NDRYSHON PAMJE/ Ja si duket këngëtarja e njohur… (FOTO)

JONIDA MALIQI NDRYSHON PAMJE/ Ja si duket këngëtarja e njohur… (FOTO)

Zoti e ka bekuar Jonida Maliqin me një zë të mrekullueshëm, por përveç kësaj edhe me një shije të hollë. Ajo është një këngëtare shumë e njohur, gjithmonë e dashur dhe e mirëpritur nga publiku për muzikën që bën, stilin origjinal dhe pamjen fashion.

Kohët e fundit po e shohim më të angazhuar si vajzë fashioniste ku ti ke qef të hysh në Instagramin e saj për të parë fotot e bukura dhe për më tepër të marrësh disa grimca inspirimi për stilin dhe modën.
Atë gjithmonë e shohim të kuruar deri në detaje. Gjithashtu Jonida është një femër që i pëlqen të eksperimentojë me pamjen e saj. Flokë të gjata, të shkurtra, bjonde, brune etj, në të gjitha këto forma e kemi parë Jonidën.

Para pak kohësh ajo preu flokët shkurt, i cili është edhe modeli i preferuar dhe shumë trend kohët e fundit. Përveç se i preu ajo i bëri edhe pak bjonde.
Por mesa duket nuk i ka pëlqyer kjo ngjyrë dhe ka vendosur që të rikthehet në origjinë me ngjyrën e zezë.

Ajo ka postuar para pak minutash një foto në Instagram ku ka treguar vetë për look-un e saj teksa kishte veshur një fustan të gjatë ngyrë ulliri. Ne mendojmë se kjo ngjyrë është për Jonidën pasi me të vërtetë i shkon shumë. Jonida Maliqi gjithmonë në formë.