NË PRITJE TË ËMBËL/ Aktorja që çmendi shqiptarët me bukurinë jep lajmin e bukur – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Aktorja që çmendi shqiptarët me bukurinë jep lajmin e bukur

NË PRITJE TË ËMBËL/ Aktorja që çmendi shqiptarët me bukurinë jep lajmin e bukur

Aktorja bukuroshe e telenovelës “Stuhia”, Ximena Navarrete është në pritje të ëmbël. Lajmin, aktorja shumë e njohur për shqiptarët falë telenovelës së sipërpërmendur, e bëri të ditur për revistën “Hola Mexico” ku është shfaqur me bashkëshortin e saj në kopertinë.


Aktorja e cila dikur ka qenë edhe “Miss Universe 2010” në prill të këtij viti u martua me Juan Carlos Valladares dhe dasma e tyre bëri shumë bujë dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithë mediave.

“Fëmija është dhurata më e bukur që mund të marrë një femër. Zoti të bekoftë çdo ditë të jetës, të duam”, i ka shkruar mamaja Ximenës.