“MAJE MEN”/ Ronela Hajati një bomb e vërtetë me klipin e ri (FOTO) – AlpeGossip
“MAJE MEN”/ Ronela Hajati një bomb e vërtetë me klipin e ri (FOTO)

“MAJE MEN”/ Ronela Hajati një bomb e vërtetë me klipin e ri (FOTO)

Ronela Hajati di si të mos bëhet asnjëherë bajat me paraqitjet e saja.

Këngëtarja luan shumë me grimin dhe flokët. Ajo nuk shfaqet kurrë e njëjtë.

Edhe këtë herë, Ronela do vijë ndryshe dhe shumë seksi me videoklipin e ri që do lansohet në prill.

Siç ka bërë të ditur vet Ronela, kënga do titullohet “Maje men”