SEKS PËR 100 MIJË EURO/ Arjon Muça: Do e bëja dhe me një femër të shëmtuar - AlpeGossip
SEKS PËR 100 MIJË EURO/ Arjon Muça: Do e bëja dhe me një femër të shëmtuar

SEKS PËR 100 MIJË EURO/ Arjon Muça: Do e bëja dhe me një femër të shëmtuar

Arjon Muça, i ftuar në “Mos i fol shoferit” ka thënë se deklarata ku pranoi se ka pasur oferta seksuale për 100 milionë lekë është e vërtetë, ndonëse e konsideroi si gafë.

Arjon Muça: E kam bërë një herë atë gafë. Ishte një gafë, nuk duhet përsëritur. Më kanë ofruar më shumë se një herë dhe unë thashë vetëm një herë.

Rudina Dembacaj: Po sot, do flije me një femër të shëmtuar për 100 mijë euro?

Arjon Muça: Po. 100 mijë euro bëjnë punë, nuk kam pse të bëhem hipokrit.