“NUK KA NDONJË GJË TË KEQE”/ Moderatori shqiptar i habiti të gjithë: Do bëja seks duke parë veten në pasqyrë (VIDEO) – AlpeGossip
“NUK KA NDONJË GJË TË KEQE”/ Moderatori shqiptar i habiti të gjithë: Do bëja seks duke parë veten në pasqyrë (VIDEO)

“NUK KA NDONJË GJË TË KEQE”/ Moderatori shqiptar i habiti të gjithë: Do bëja seks duke parë veten në pasqyrë (VIDEO)

Moderatori shqiptar, Arjon Muça njihet për natyrën e tij të hapur dhe të drejtpërdrejtë.

Në intervistën e tij për “Mos i fol shoferit”, ai deklaroi se do krynte marrëdhënie seksuale duke parë veten në pasqyrë.

Kënaqësia lind duke pëlqyer veten. Nëse ka pasqyrë, sheh veten, sheh partneren. Nuk ka ndonjë gjë të keqe”, tregoi ai.