VIDEOT E "ÇUDITSHME" TË VIPA-AVE/ Ja si u fiksuan ata pas "Tik-Tok-ut" - AlpeGossip
VIDEOT E “ÇUDITSHME” TË VIPA-AVE/ Ja si u fiksuan ata pas “Tik-Tok-ut”

VIDEOT E “ÇUDITSHME” TË VIPA-AVE/ Ja si u fiksuan ata pas “Tik-Tok-ut”

Karantina e VIP-ave ka qën e mbushur plot me mënyra të ndryshme argëtimi, duke fillauar nga gatimi, lojrat dhe deri tek fiksimi nga një aplikacion i quajtur “Tik-Tok”.

Një pjesë e VIP-ave e ka kaluar kohën duke bërë video ne dukje të çuditshme (per ata që ende se kanë) dhe i kanë shpërndarë për ndjeksat e tyre në Instagram.

AlpeGOSSIP ju sjell disa nga videot në “Tik-Tok” të VIP-ave.

View this post on Instagram

Me Makeup apo Pa Makeup? TikTok : Therealenca

A post shared by ENCA (@enca) on

View this post on Instagram

What are you doing? 😚 #ballkon 🤣

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

View this post on Instagram

What are you doing? 😚 #ballkon 🤣

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on