Oriola Marashi shkrin borën, harrojini fotot me gjoksin përjashtë modelja del pa mbathje fare (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi shkrin borën, harrojini fotot me gjoksin përjashtë modelja del pa mbathje fare (FOTO)

Oriola Marashi shkrin borën, harrojini fotot me gjoksin përjashtë modelja del pa mbathje fare (FOTO)

Modelja e njohur Oriola Marashi ka ndezur rrjetin me postimet e saj thuajse nudo dhe pas tyre lajmëroi se ende nuk kishit parë gjë.

Dhe me sa duket modelja sexy nuk ka vonuar dhe ka publikuar një foto ku duket se poshtë nuk mban asgjë veshur.

Këtë foto Oriola e ka publikuar me një filtër bardh e zi.

Modelja nuk mund të ishte më provokuese se kaq. Ky postim është bërë në Instastory dhe me siguri ka ngjallur shumë reagime në inboksin e modeles sexy.