Këngëtarja e njohur lë nam në emision: Kamerat e kapin duke nuhatur sqetullën – AlpeGossip
Këngëtarja e njohur lë nam në emision: Kamerat e kapin duke nuhatur sqetullën

Këngëtarja e njohur lë nam në emision: Kamerat e kapin duke nuhatur sqetullën

Këngëtaren e hitit “Bon Appetit”, Katy Perryn e shohim çdo puntatë të “American Idol” të krijojë skena qesharake e të bëjë batuta teksa jep edhe gjykimet për konkurrentët.

Mirëpo mbrëmjen e djeshme kamerat e kanë kapur këngëtaren në një moment delikat.

Ajo shihet duke ngritur krahun dhe nuhatur sqetullën duke harruar që kamerat filmojnë çdo gjë.

 

Pasi video u publikua në rrjet, Katy nuk e vrau shumë mendjen dhe madje e ka postuar edhe në profilin e saj në Instagram duke shkaktuar të qeshura tek fansat.