TRENDI I FUNDIT/ Ja kuptimi special i atleteve të Kylie Jenner (FOTO) – AlpeGossip
TRENDI I FUNDIT/ Ja kuptimi special i atleteve të Kylie Jenner (FOTO)

TRENDI I FUNDIT/ Ja kuptimi special i atleteve të Kylie Jenner (FOTO)

Kylie Jenner mori vëmendjen e të gjithëve me atletet që prezantoi pak ditë më parë si bashkëpunim me Addidas, por të krijuara nga vetë ylli televiziv. E frymëzuar nga stili i viteve ’90, Kylie synon që të rikthejë serish modën e atyre viteve.

Atletet në fjalë i dedikohen femrave të forta që nuk dorëzohen. Që prej ditës së djeshme atletet janë në shitje dhe shumë shpejt pritet që të pushtojnë rrugët.

Trendet kalojnë së pari nga yjet e ekranit, por këto atlete shumë shpejt do të jenë pjesë edhe e rafteve tuaja.