NJË YLL I VËRTETË/ Vajza e Shpëtimit dhe Mira Konçit “çmend” rrjetin me pamjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
NJË YLL I VËRTETË/ Vajza e Shpëtimit dhe Mira Konçit “çmend” rrjetin me pamjen e saj  (FOTO)

NJË YLL I VËRTETË/ Vajza e Shpëtimit dhe Mira Konçit “çmend” rrjetin me pamjen e saj (FOTO)

Çifti i njohur i showbizit, Shpëtim Saraçi dhe këngëtarja Mira Konçi prej vitesh janë larguar në SHBA ku dhe së bashku me familjen kanë vazhduar jetës e tyre atje. Mirëpo, këtë vit ata kanë udhëtuar drejt vendlindjes dhe nëpërmjet disa fotove kanë treguar se po i kalojnë pushimet në jug të Shqiptarisë.

Bashkë me ta është dhe e bija, Era, e cila së fundmi ka ndarë një foto me ndjekësit ku shihet së bashku me nënë e saj Mirën. Siç shihet, Era është rritur shumë dhe është kthyer në një zonjushë mjaft simpatike që ka tërhequr vëmendjen me pamjen e saj.

“Një foto e imja dhe e shoqes sime më të mirë”, ka shkruar bukuroshja brune pranë fotos ku shihet pranë nënës së saj.