NXJERR “KTHETRAT”/ Arbenita i del në mbrojtje Feros, ja si e ofendon S4MM (FOTO) – AlpeGossip
NXJERR “KTHETRAT”/ Arbenita i del në mbrojtje Feros, ja si e ofendon S4MM  (FOTO)

NXJERR “KTHETRAT”/ Arbenita i del në mbrojtje Feros, ja si e ofendon S4MM (FOTO)

Një deklaratë e bujshme e reperit Fero në koncertin e tij në Tetovë ka rikthyer së fundmi në vëmendje të mediave sherrin mes tij dhe reperti S4MM. Në koncertin e  tij, Fero e ka thirrur këngëtarin e  njohur këlysh dhe madje ka publikuar dhe disa video ku ka treguar se si rrugët e Tetovës, që është dhe vendlindja e S4MM, janë bllokuar për të.

Ky ofendim nga ana e Feros nuk u prit aspak mirë nga Sam i cili nëpërmjet një postimi ka reaguar. Ai ka publikuar një video ku shihet në shezlon teksa shihet duke folur në telefon me një tufë me lekë, duke i lënë fansat të aludojnë se postimi i drejtohej Feros.

Por së fundmi në sherrin mes dy këngëtarëve ka ndërhyrë edhe e dashura e Feros, Arbenita e cila e ka ofenduar S4MM në një koment. Në videon e postuar nga Fero, Arbenita ka shkruar: “Ku kopili?”, duke e shoqëruar me disa fytyra të qeshurash.