E PYESIN NË PUBLIK A ËSHTË SHQIPTARE/ Angela Martini jep përgjigjen befasuese: Jam shumë…(FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN NË PUBLIK A ËSHTË SHQIPTARE/  Angela Martini jep përgjigjen befasuese: Jam shumë…(FOTO)

E PYESIN NË PUBLIK A ËSHTË SHQIPTARE/ Angela Martini jep përgjigjen befasuese: Jam shumë…(FOTO)

Shumë talente shqiptare kanë shkëlqyer dhe vazhdojnë të shkëlqejnë nëpër botë në specifika të ndryshme duke na bërë përherë krenarë.

Dhe padyshim në fushën e modelingut, Angela Martini është një nga bukuroshet shqiptare që ka lënë shumë mbresa pozitive në sytë e gjithë botës.

Por si gjithmonë pyetja tipike që shumë i bënë kuriozë për Vip-at e famshëm është ajo nëse ata e pranojnë origjinën e tyre.

Teksa ka organizuar një poll në Instagram, Angelës i ka ardhur edhe pyetja tipike nga një fans i cili e ka pyetur: “A je shqiptare?”

Edhe pse e ka harruar paksa gjuhën shqipe si shkak i largimit të para shumë viteve Angela ka kthyer një përgjigje që do të na bëjë krenarë edhe pse është në gjuhën angleze.

“Yes! And i am very proud about it!”, shkruan bukuroshja në përgjigjen e saj