NUK ËSHTË ELVANA/ Kush po e shoqëron Flori Mumajesin në pushime… (FOTO) – AlpeGossip
NUK ËSHTË ELVANA/ Kush po e shoqëron Flori Mumajesin në pushime… (FOTO)

NUK ËSHTË ELVANA/ Kush po e shoqëron Flori Mumajesin në pushime… (FOTO)

Vera për këngëtarët nuk do të thotë vetëm pushime, por koncerte të shumta. Megjithatë Flori Mumajesi arriti të gjejë pak kohë relaksi për veten. Pasi u nda nga Elvana, producenti u zhvendos për të jetuar në Prishtinë ku edhe ka blerë një shtëpi.

Mëngjesin e sotëm, ai e nisi në oborrin e shtëpisë së tij, duke marrë rreze dielli pranë pishinës, por nuk ka treguar se kush po e shoqëron. Me siguri, miqtë e tij të përhershëm.

Ndërkohë producenti vazhdon të punojë thuajse çdo ditë në studio me projekte të reja për veten dhe kolegët.