Nxehet Oriola Marashi! Degjeneron publikisht këngëtaren me famë botërore: Ti bën muzikë për të vdekur (FOTO) – AlpeGossip
Nxehet Oriola Marashi! Degjeneron publikisht këngëtaren me famë botërore: Ti bën muzikë për të vdekur (FOTO)

Nxehet Oriola Marashi! Degjeneron publikisht këngëtaren me famë botërore: Ti bën muzikë për të vdekur (FOTO)

Kur bëhet fjalë për ngjarjet më të bujshme në rrjetet sociale, Oriola Marashi është një nga protagonistet më të zjarrta që shpesh me reagimet e saj shkakton turbullira në publik.

Pasi e ndezi Instagramin me postimet e saj në story ku u shfaq vetëm me bikini duke ekspozuar gjoksin e saj bombastik, Oriola Marashi nuk e ka lënë me kaq.

Oriola këtë herë ka vendosur që të degjenerojë publikisht këngëtaren me famë botërore, Cardi B.

Këtë e ka treguar me një postim në Instastory ku shfaqet një klip i këngëtares në fjalë dhe Oriola nuk ka kursyer të lëjë komentin e saj pikant në këtë postim.

“Kjo muzikë ta shpif, Cardi B më vjen keq, ti mund të jesh fantastike por bën muzikë për të vdekur”, shkruan Oriola në postimin e saj në Instastory.